2-Fázový oční fluid

Vyprodáno

Hydratační 2-fázový oční fluid s termální vodou. Dodává unaveným očím energii a hydrataci redukuje tmavé kruhy a otoky.

Poskytuje pokožce nejvyšší stupeň hydratace rychle, dlouhodobě a svými inovativními recepturami před stárnutím také působí proti prvním známkám předčasného stárnutí pleti.

- Trvale zlepšuje elasticitu pokožky

- Snižuje známky únavy v oblasti očí

- Nabízí pocit hedvábně jemné pokožky
350,00 Kč 455,00 Kč

Hydratační 2-fázový oční fluid s termální vodou. Dodává unaveným očím energii a hydrataci redukuje tmavé kruhy a otoky. Inovativní složení chrání pokožku před prvními známkami předčasného stárnutí a udržuje ji sametově hladkou a zářivou.

Složení a účinek: Deep moist Depot obsahuje cennou termální vodu z Baden-Badenu a extrakt z řas. Tyto složky šetrným způsobem oživují pokožku a optimalizují nejdůležitější kožní funkce. Vitamin E chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí a zvyšuje její odolnost. Deep Moist Depot neobsahuje pojiva a obsahuje čisté aktivní složky. Dvanáct hodin po použití lze stále měřit zvýšenou vazbu vlhkosti v pokožce. Linie a vrásky jsou redukovány a pleť je viditelně a hmatatelně hladká. Jedinečný přípravek, který udrží pleť déle mladou, svěží a krásnou!

Použití: Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte ráno a večer v tenké vrstvě rovnoměrně na vyčištěné oční kontury.

90% složek přírodního původu

+ S termální vodou z Baden-Badenu;

+ Bez parabenů

+ Neobsahuje minerální oleje

+ Bez živočišných složek

+ Dermatologicky testováno.

Vyrobeno v Německu

Složení:

Termální voda, acetát vitamínu E, mandlový olej, výtažek z mořských řas, extrakt z albície hedvábné, D-panthenol, kyselina hyaluronová

Obsah; 10ml