HYPER SENSITIVE & HERBAL SENSITIVE

                                                 PŘECITLIVĚLOST & ZKLIDNĚNÍ

Asi polovina všech lidí je postižena citlivou pokožkou. Citlivá pokožka často reaguje na relativně malé podněty a snadno jí naruší klimatické a environmentální vlivy. Tento typ pleti vyžaduje specifickou a individuální péči. Hlavními znaky jsou rozšířené žilky, zarudnutí, svědivost. Pokožka působí velmi křehkým dojmem a vytváří nerovnosti.  Horní vrstvy takové pokožky jsou snadněji náchylné k dehydrataci a dochází tak k narušení lipidové vrstvy. Aby bylo možné vyhovět specifickým potřebám jak velmi citlivé, tak i suché a citlivé pokožky, rozděluje SANS SOUCIS péči na dvě řady - HERBAL SENSITIVE a HYPERSENSITIVE.

                                                     PŘECITLIVĚLÁ POKOŽKA

 V pokožce celého těla se nachází tisíce prospěšných bakterií, které utváří kožní flóru. Jedná se o ochranný štít proti choroboplodným zárodkům a bakteriím typu "Propionibacterium acnes" (bakterie způsobující akné), které následně spouštějí zánětlivé procesy.

Abychom uvedli velmi citlivou pokožku zpět do rovnováhy, potřebujeme velké množství prospěšných bakterií. Dokonalými pomocníky jsou probiotika, která posilují přirozený imunitní systém naší pokožky a mají úžasnou schopnost uvést kožní flóru zpět do rovnováhy.

Denní bylinný balzám

Velmi výživný krém bohaté struktury vhodný pro osoby s citlivou pletí se sklony k suchosti a pro ty, kteří tráví čas ve zhoršených povětrnostních podmínkách nebo jsou vystaveni působení klimatických změn, obzvláště v zimních měsících.

522,00 Kč 695,00 Kč

Noční třezalkový krém

Bohatý hutný krém pro potřeby citlivé suché pokožky intenzivně doplňuje lipidový deficit v průběhu noci. Snižuje projevy podráždění a svědění, udržuje optimální zásobu hydratace. 

529,00 Kč 695,00 Kč