BEAUTY MASKS

Zklidňující maska ​​se speciálním probiotickým komplexem, ceramidy a termální vodou příjemně zmírňuje podráždění a citlivá místa pleti, stabilizuje vlhkost pleti a trvale podporuje regeneraci epidermis. Vitamin E účinně působí proti volným radikálům a ideálně chrání pokožku před předčasným stárnutím.

Výsledek: vyvážená a zcela chráněná pokožka.


Hydratační maska ​​s kyselinou hyaluronovou, niacinamidem, ektoinem a termální vodou zaplavuje pokožku cennou vlhkostí, chrání ji před ztrátou vlhkosti a pomáhá ji dlouhodobě uchovávat. Póry jsou zjemněny a modrý malachit navíc chrání pokožku před negativními účinky volných radikálů.

Výsledek: hladká, hebká pokožka se zdravou svěžestí.

Zpevňující maska ​​s vysoce účinným složením retinolu a termální vody jemnou stimulací podporuje tvorbu kolagenu pokožky, optimalizuje elasticitu a tonus a stimuluje vyhlazování linek a vrásek. Bakuchiol také podporuje rovnoměrnou pleť a posiluje namáhanou pokožku. 

Výsledek: pevná, hebká a regenerovaná pokožka. 

BEAUTY MASKS MOISTURE & EVENNESS

BEAUTY MASKS MOISTURE & EVENNESS HYDRATAČNÍ MASKA - Zaplavuje pokožku cennou vlhkostí - Vyhlazuje póry - Chrání před negativními účinky volných radikálů Hydratační maska ​​s kyselinou hyaluronovou, niacinamidem, ektoinem a termální vodou zaplavuje pokožku cennou vlhkostí, chrání ji před ztrátou vlhkosti a pomáhá ji dlouhodobě uchovávat. Póry jsou zjemněny a modrý malachit navíc chrání pokožku před negativními účinky volných radikálů. Výsledek: hladká, hebká pokožka se zdravou svěžestí. Přírodní obsah: 90% 1. Naneste masku na vyčištěnou pleť. 2. Posaďte se a relaxujte! Masku nechte působit alespoň 10 minut. 3. Odstraňte přebytečnou masku.

429,00 Kč

BEAUTY MASKS GO TO BED LIFTINGMASKE - ANTI AGE

LIFTINGOVÁ MASKA PRO VŠECHNY TYPY PLETI - Podporuje tvorbu kolagenu v pokožce - Optimalizuje elasticitu - Optimálně podporuje pleť při noční regeneraci Zpevňující maska ​​s vysoce účinným složením retinolu a termální vody jemnou stimulací podporuje tvorbu kolagenu pokožky, optimalizuje elasticitu a tonus a stimuluje vyhlazování linek a vrásek. Bakuchiol také podporuje rovnoměrnou pleť a posiluje namáhanou pokožku. Výsledek: pevná, hebká a regenerovaná pokožka. Přírodní obsah: 97 % APLIKACE 1. Naneste masku na vyčištěnou pleť. 2. Posaďte se a relaxujte! Masku nechte působit alespoň 10 minut. 3. Odstraňte přebytečnou masku. Odstraňte GO TO BED LIFTING MASKU pomocí teplého, vlhkého obkladu. Pro optimální výsledky péče jemně vmasírujte přebytek masky.  

429,00 Kč

BEAUTY MASKS REPAIR & BALANCE

REPAIR & BALANCE Zklidňující pleťová maska   Zklidňuje podráždění Stabilizuje vlhkost pokožky Podporuje regeneraci epidermis Zklidňující maska ​​se speciálním probiotickým komplexem, ceramidy a termální vodou příjemně zmírňuje podráždění a citlivá místa pleti, stabilizuje vlhkost pleti a trvale podporuje regeneraci epidermis. Vitamin E účinně působí proti volným radikálům a ideálně chrání pokožku před předčasným stárnutím. Výsledek: vyvážená a zcela chráněná pokožka. Přírodní obsah: 94 % APLIKACE 1. Naneste masku na vyčištěnou pleť. 2. Posaďte se a relaxujte! Masku nechte působit alespoň 10 minut. 3. Odstraňte přebytečnou masku.

429,00 Kč