BEAUTY ELIXIR

                                                                                          Tajemství krásné pleti!

Ať už jde o mladistvý vzhled, zklidnění, hydrataci či regeneraci pokožky, "elixíry krásy" od SANS SOUCIS obsahují širokou škálu účinných látek a splní každé přání dokonalé péče o pleť.

Tato séra obsahují velmi vysokou koncentraci aktivních složek, díky čemuž poskytují intenzivnější a cílenější účinek. Pomocí lehké a tekuté textury se mohou aktivní složky snáze absorbovat do spodních vrstev pokožky. Potřeby pleti se mohou ze dne na den měnit, jednotlivé partie obličeje lze tedy současně ošetřovat různými typy sér v závislosti na konkrétním deficitu. "Elixíry krásy" jsou navrženy přesně tak, aby vyhovovaly individuálním požadavkům každé pleti. Pět "lektvarů krásy" přizpůsobené našim požadavkům péče o pleť, tři způsoby aplikace pro ideální výsledky!

BEAUTY ELIXIR 10% VITAMIN C SÉRUM

BEAUTY ELIXIR 10% VITAMIN C SÉRUM Omlazení pleti 10% VITAMIN C SÉRUM PRO VŠECHNY TYPY PLETI • Podporuje přirozený jas pokožky • Účinně chrání před škodlivými vlivy prostředí • Vychytává volné radikály • Chrání před stárnutím pokožky vlivem prostředí Tajemství zářivé pleti!  Sérum s 10% vitaminem C a termální vodou podporuje přirozený jas pleti a účinně chrání před škodlivými vlivy prostředí. Aplikace: 1. Naneste sérum na vyčištěnou pleť ráno a večer, poté použijte obvyklou péči. 2. Dejte si 2 až 3 kapky séra do ruky a smíchejte přímo s vaším obvyklým pečujícím produktem. Poté jemně naneste na vyčištěnou pleť. 3. Aplikujte séra speciálně na jednotlivé oblasti obličeje (čelo, T-zóna, tváře) a jemně vpracujte, poté použijte obvyklou péči. 4. Navrstvěte až 3 různé elixíry krásy na sebe a dodejte pleti extra péči. Chcete-li to provést, aplikujte různé elixíry jeden po druhém. Základní pravidlo zní: Vlhkost má vždy přednost před olejem.

545,00 Kč

BEAUTY ELIXIR 10% NIACINAMID SÉRUM

Dodává vaši pleti ROVNOMĚRNOST!    Vyrovnává pleť • Zmírňuje hyperpigmentaci • Působí proti vzniku nových pigmentových skvrn Sérum s 10% niacinamidem a panthenolem vyrovnává pleť, redukuje hyperpigmentaci a působí proti vzniku nových pigmentových skvrn. APLIKACE 1. Naneste sérum na vyčištěnou pleť ráno a večer, poté použijte obvyklou péči. 2. Dejte si 2 až 3 kapky séra do ruky a smíchejte přímo s vaším obvyklým pečujícím produktem. Poté jemně naneste na vyčištěnou pleť. 3. Aplikujte séra speciálně na jednotlivé oblasti obličeje (čelo, T-zóna, tváře) a jemně vpracujte, poté použijte obvyklou péči. 4. Navrstvěte až 3 různé elixíry krásy na sebe a dodejte pleti extra péči. Chcete-li to provést, aplikujte různé elixíry jeden po druhém. Základní pravidlo zní: Vlhkost má vždy přednost před olejem.

392,00 Kč 539,00 Kč

AKTIVNÍ LIFTINGOVÉ SÉRUM

Aktivní liftingové ANTI AGE sérum je vhodné pro všechny typy pleti. Vypíná kontury obličeje a dodává pokožce optimální vlhkost. Stimuluje tvorbu vlastního kolagenu a redukuje stávající linie a vrásky. Zachovává mladistvý vzhled pleti.

490,00 Kč

2% HYALURONOVÉ SÉRUM

TAJEMSTVÍ ROVNOVÁHY A HYDRATACE! Sérum s 2% kyselinou hyaluronovou, ektoinem a termální vodou dodává pokožce intenzivní vlhkost a chrání před škodlivými vlivy prostředí. 

383,00 Kč 520,00 Kč