Žádné testování na zvířatech, žádná chemie.

                              SANS SOUCIS je kosmetická značka s velkým srdcem a vášní!

Hlavní roli v produktech SANS SOUCIS hraje koncept "čisté kosmetiky". Chceme našim zákazníkům dopřát účinnou a zároveň šetrnou péči, která bude citlivá nejen k pokožce, ale i k životnímu prostředí.

...ČISTÉ INGREDIENCE.

​Záměrně se zdržujeme používání kontroverzně diskutovaných přísad. Naším cílem je zjistit, jaké složky mohou být potenciálně škodlivé a nahradit je jinými na přírodní bázi. K tomu využíváme zkušeností našeho vlastního odborného výzkumu, který již desítky let pomáhá s vytvářením těch nejkvalitnějších produktů.

...VYSOKÝ PODÍL PŘÍRODNÍCH SLOŽEK

V průměru mají naše produkty přes 90% a více obsahu přírodních složek. Je pro nás důležité vyvíjet produkty, které vytváří dokonalou symbiózu účinnosti a udržitelnosti. Ve všech našich recepturách se vyhýbáme látkám jako jsou minerální oleje, parabeny, mikro-plasty, PEG nebo cyklické silikony. Dále hledáme alternativy ke složkám živočišného původu a snažíme se je nahrazovat přírodními komponenty.

100% BEZ MINERÁLNÍCH OLEJŮ, PARABENŮ A MIKROPLASTOVÝCH ČÁSTIC

​Při vývoji a výrobě klademe nejvyšší důraz na snášenlivost, účinnost a šetrnost k pokožce. Proto ve všech našich produktech stoprocentně nepoužíváme minerální oleje, parabeny ani mikro-plastové částice.

​KVALITA Z BADEN - BADENU

​Exkluzivní termální voda z Baden-Badenu s mnoha minerály a stopovými prvky je srdcem všech našich produktů. Poskytuje jedinečný pocit pohody a umožňuje pokožce znovu "dýchat". Všechny naše výrobky jsou "Made in Germany", vyvinuté a vyráběné v místě zdrojů, jenž patří na seznam světového dědictví UNESCO.

Těšíme se na vaši návštěvu!