Internetový obchod

BEAUTY ELIXIR 10% VITAMIN C SÉRUM

BEAUTY ELIXIR 10% VITAMIN C SÉRUM Omlazení pleti 10% VITAMIN C SÉRUM PRO VŠECHNY TYPY PLETI • Podporuje přirozený jas pokožky • Účinně chrání před škodlivými vlivy prostředí • Vychytává volné radikály • Chrání před stárnutím pokožky vlivem prostředí Tajemství zářivé pleti!  Sérum s 10% vitaminem C a termální vodou podporuje přirozený jas pleti a účinně chrání před škodlivými vlivy prostředí. Aplikace: 1. Naneste sérum na vyčištěnou pleť ráno a večer, poté použijte obvyklou péči. 2. Dejte si 2 až 3 kapky séra do ruky a smíchejte přímo s vaším obvyklým pečujícím produktem. Poté jemně naneste na vyčištěnou pleť. 3. Aplikujte séra speciálně na jednotlivé oblasti obličeje (čelo, T-zóna, tváře) a jemně vpracujte, poté použijte obvyklou péči. 4. Navrstvěte až 3 různé elixíry krásy na sebe a dodejte pleti extra péči. Chcete-li to provést, aplikujte různé elixíry jeden po druhém. Základní pravidlo zní: Vlhkost má vždy přednost před olejem.

545,00 Kč

BEAUTY ELIXIR 10% NIACINAMID SÉRUM

Dodává vaši pleti ROVNOMĚRNOST!    Vyrovnává pleť • Zmírňuje hyperpigmentaci • Působí proti vzniku nových pigmentových skvrn Sérum s 10% niacinamidem a panthenolem vyrovnává pleť, redukuje hyperpigmentaci a působí proti vzniku nových pigmentových skvrn. APLIKACE 1. Naneste sérum na vyčištěnou pleť ráno a večer, poté použijte obvyklou péči. 2. Dejte si 2 až 3 kapky séra do ruky a smíchejte přímo s vaším obvyklým pečujícím produktem. Poté jemně naneste na vyčištěnou pleť. 3. Aplikujte séra speciálně na jednotlivé oblasti obličeje (čelo, T-zóna, tváře) a jemně vpracujte, poté použijte obvyklou péči. 4. Navrstvěte až 3 různé elixíry krásy na sebe a dodejte pleti extra péči. Chcete-li to provést, aplikujte různé elixíry jeden po druhém. Základní pravidlo zní: Vlhkost má vždy přednost před olejem.

392,00 Kč 539,00 Kč

Aqua Benefits Krém Gel

24H CREME-GEL • BEZ OLEJŮ Pro dehydratovanou pleť. Bezolejový 24 Creme-Gel s kyselinou hyaluronovou, extraktem z řas a termální pramenitou vodou dodává pleti cennou vlhkost a zabraňuje vzniku jemných mimických linií a vráskám. Rovnováha vlhkosti pokožky je zlepšena, takže pleť vypadá svěžejší a hladší.

680,00 Kč

Samoopalovací Fluid

Lehký samoopalovací fluid propůjčuje pokožce přirozené opálení a krásný lesk. Chrání pokožku před negativními účinky volných radikálů a poskytuje jí dlouhodobou hydrataci. Lehká, příjemně vonící textura se dá rovnoměrně nanášet, rychle se vstřebává a nedělá skvrny.

382,00 Kč 530,00 Kč

Hloubkový 2-fázový hydratační koncentrát

Jedinečný dvoufázový fluid bohaté krémové struktury byl vyvinut pro potřeby suché pokožky, která potřebuje hladinu vlhkosti nejen doplnit, ale především uzamknout hydratační účinek, aby nedocházelo k postupnému vysušování. 

790,00 Kč

VÝŽIVNÉ TĚLOVÉ MLÉKO

Hydratační a re-lipidační tělové mléko s avokádem, hroznovým olejem a termální vodou intenzivně vyživuje pokožku, dodává vlhkost a obnovuje vlastní lipidovou vrstvu.

490,00 Kč

JEMNÝ SPRCHOVÝ GEL

Jemný sprchový gel vhodný pro všechny typy pleti - i pro citlivou s obsahem D-Panthenolu a Alantoinu šetrně čistí pokožku, zabraňuje dehydrataci a zanechává úžasný pocit svěžesti.

490,00 Kč

Extra výživná denní péče

Velmi bohatý denní krém pro velmi suchou a pokožku s výrazným lipidovým deficitem. Obsahuje množství vitamínů a výživných olejů, které zajišťují optimální ochranu před vnějšími vlivy, jako jsou mráz či vítr. 

700,00 Kč 1 030,00 Kč